Aftekas

Yön Syke (Soome)

Yön Syke

Yön Syke (eesti keeles "öö pulss") on 2008. aastal loodud Helsinki kolmik, mis teeb koduselt kõlavate analoogsüntesaatorite ja arhailiste elektritrummidega muusikat, milles on elemente alates 80ndate post-pungist ja new wave'ist kuni New Yorgi minimalistliku tantsupungini (ESG, Liquid Liquid jt). Bändi tuntuim liige on Jaakko Savolainen, kes on Jaakko Eino Kalevi nime all ka varem Schillingul üles astunud.

Ansamblis mängivad lisaks Jaakkole (elektritrummid), Sami Toroi (syntesaatorid, laul) ja Ukko Perttilä (basskitarr). Trio on Soome undergroundi's juba omajagu tuntust saavutanud - andnud viimasel ajal tihedalt kontserte ja avaldanud kevadel ka oma esimese helikandja - tolmuseid saunde õhkuva 7-tollise "Gordon/Annoin Kaikkeni".

Minivinüülilt kostuv meenutab kohati Suicide'i varast süntesaatoripunki ja loob meeldiva eelaimduse sellest, mida võib värskelt ja näljaselt bändilt Schillingu järelpeol oodata.

Antonina (Eesti)

Antonina

Antonina teeb arvuti, süntesaatori ja kitarriga otsekohest, šarmantset ja kergelt jaapanipärast poppi. Laulja ja lugudekirjutaja Helene Vetik on kirjutanud lugusid juba 10 aastat, neid hooti elektrooniliste abivahenditega salvestanud ja harvem kitarri saatel esitanud.

Antonina kasvas magamistoaprojektist kolmeliikmeliseks bändiks 2009. aasta sügisel. Esimene ametlik ülesastumine triona oli Antoninal eelmise aasta novembris Mustpeade Majas toimunud Odessa Popil, kus soendati menukalt New Yorgi duot Hecuba. Lisaks Helenele kuuluvad ansamblisse süntesaatorimängija Andres Nõlvak ning kitarrist Mihkel Masso.

After The Waves Have Washed Me Away (Eesti)

After The Waves Have Washed Me Away

After The Waves Have Washed Me Away on neljaliikmeline instrumentaalansambel Tallinnast. Tegutsenud 2010 aasta algusest ning oma lühikese eksisteerimise jooksul andnud mitmeid kontserte, sealhulgas ansambli The Ocean soojendajana.

Plaatijad (DJ-d)

Plaatidelt pakuvad mitmekesist peomuusikat:
Mihkel Roosberg
Errki
Tauno Maarpuu

Lisaks suurele saalile toimub pidu ka eksklusiivses, kohalikku skenet esindavas Rando Sule Hausitoas. Puldis:
Rando Sulg
Janno Kekkonen
Siim

Pilet jätkuüritusele maksab 50 krooni, seda saab osta ainult klubi uksel.