Schilling 2012

«        »

Prince Rama (US)

Prince Rama on psühhedeelset muusikat mängiv õdede-duo New Yorgist, Brooklynist, kelle muusikale on iseloomulikud massiivsed süntesaatorid, hüpnotiseerivad trummid, eeterlikult hõljuvad vokaalid ja kajadest läbiimbunud kaunid meloodiad.

Sean Nicholas Savage (CA)

Sean Nicholas Savage on Edmontonist Montreali kolinud ja sealt maailma klubi- ja festivalilavadele jõudnud indie-pop laulja ja laulukirjutaja.

Hayvanlar Alemi (TR)

Hayvanlar Alemi on värviküllane Türgi ansambel, kelle kaasakiskuvas instrumentaalmuusikas kohtuvad psühhedeelne rock, Aasia ja Aafrika eksootilised kõlad ning seikluslik lähenemine.

Fenster (US/DE)

Fensteri panid 2010. aastal kokku New Yorgi elanik JJ ja Berliinis resideeruv Jonathan. Bänd sai endale nime (“Fenster” tähendab saksa keeles akent), kui plaadi salvestamise ajal kukkus JJ-le pähe üks aken.

The Retuses (RU)

The Retuses on noore Moskva poisi Mihhail Rodionovi juhitav seitsmeliikmeline ansambel.

Ans. Andur (EE)

Ans. Andur on Paide indie-rock bänd, kes on tegutsenud enamvähem muutumatus koosseisus juba alates 2002. aastast.

Marten Kuningas (EE)

Marten on laulnud, komponeerinud ja mänginud kitarri bändides Leegitsev Sidrun ja Kosmofon ning on kaastegev MC-ina ja vanakooli hiphop-grupis Doktor Normal.

Väljasõit rohelisse (EE)

Väljasõit rohelisse on amatööravantüür - kvintett, mille kuuendaks liikmeks on suitsumasin. Üheduuri-psühhedeelia rababluusi, surfi ja krautrocki narmaste ning eestikeelsete kajadega.

Candy Empire (EE)

Opium Flirt'i loomemootor Ervin Trofimov, kes on varem kirjutanud ja plaadistanud muusikat paljudes žanrites alates instrumentaalsest art- ja progerockist kuni akustilise folgi ja süntesaatoripopini, on kokku pannud uue ja üllatusliku bändi, mille muusikas leidub elemente nii 70ndate popmuusikast kui 90ndate shoegaze’ist, segatuna futuristliku lähenemisega.

Argo Vals (EE)

Argo Vals on kitarrist ja laulukirjutaja Põlva maakonnast Ahjalt. Muusikat meeldib talle kõige enam salvestada kodustes tingimustes. Esimesed sellelaadsed katsetused tegi Argo aastal 2006. Kevadel 2011 andis tema kaks esimest singlit "Hallitussilmad / Oktoober" välja väikeplaadifirma Eesti Pops.

Mirabilia (EE)

2004. aastal Holger Looduse stuudioprojektina aastal alustanud Mirabilia kõlab 2007 a ilmunud albumil “Log In Eye” kui idealistlik lo-fi pop, siiras ja pisut introvertne.

Jaan Pehk (EE)

Ainus esineja, kelle jaoks püstitatakse festivalialale oma lava – nn „Pehulava“. Jaan Pehk alustas laulmise ja muusikaga tegelemist juba lasteaias. Ta on mänginud paljudes ansamblites. Esinedes kasutab ta tihti nime Orelipoiss, kelle loomingule on iseloomulik nn “humoristlik minimalism”.

Facebook
Twitter
YouTube
SoundCloud


PEATOETAJA


TOETAJAD


PARTNERID